Hizmetlerimiz

Koltuk Temizliği


HakTem Temzilik Hizmetleri

Koltuk Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Bandırma koltuk yıkama hizmetinde 1.sınıf Ünilever marka sevdiklerinize ve çevreye zarar vermeyen kimyasallar içeren detarjan kullanmaktayız.

Bahar geliyor temizlik başlıyor. Siz zahmet etmeyin alanında profesyonel ekibimiz koltuklarınızı yerinde yıkasın, kurulasın tertemiz teslim etsin siz sevdiklerinizle kıymetli zamanın keyfini sürün.

 

 

Koltuk temizliği neden önemsenmelidir ?

Ev ve işyerlerinde en çok kullanılan eşyalardan biri olması nedeniyle koltukların belirli zaman aralıklarında mutlaka yıkanması gerekir. Koltuk kumaşları kir, mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişli olduğundan koltuk yıkama işlemi ciddiye alınmalıdır. Döşemeli kumaşlı eşyaların ve koltukların, özel bakım işlemi gerektiren bazı özellikleri vardır. Bunlar kumaş türü, renk kalıcılığı, üretim tekniği, dolgu malzemeleri vb. gibi özel temizlik gerektiren durumları içerir. Sizleri zahmete sokmadan güvenli bir şekilde biz Haktem Temizlik olarak koltuğunuzu zarar görmeden tıpkı ilk aldığınız gündeki gibi tertemiz hale getiriyoruz.

Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın ve koltuklarınızı güveni ellere teslim edin. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza garanti veriyoruz.

 

Koltuk temizliği nasıl yapılmalıdır ?

Koltuklarınızın temizlenme işlemi köpükleme ve vakumlama aşamalarından oluşur.

Makinalarımızın içinde bulunan köpük enjektörü sayesinde özel olarak üretilen kimyasal temizlik maddesini köpüğe dönüştürerek koltuklarınızın ıslak kalmasını önler ve güzel kokmasını sağlar.Güçlü vakum özelliğiyle koltuklarınıza uygulanan köpükler, mikroplar, organizmaların hepsi vakumlanarak temizlenir.Eğer koltuklarınızda yerleşmiş kirler varsa o bölgelere özel kimyasal kir çözücüler uygulanır.Tüm bu özellikler, eğitimli ve donanımlı personellerimiz tarafından gerçekleştirilir ve size kusursuz bir hizmet sunar.

Koltuk yıkama fiyatları mecbur kalınmadığı sürece değiştirilmemektedir. Haktem Temizlik olarak her zaman müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunmak en önemli ilkelerimizdendir.

Koltuk yıkama firmaları olarak verdiğimiz hizmetin bilincindeyiz. Yaptığımız işlemler sonucunda evinizde gereken hijyeni sağlayarak sizlere sağlıklı yaşam alanlarında oturma fırsatı sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Tüm Hizmetlerimiz
Müşteri Hattımız

0553 714 10 10

bilgi@bandirmatemizliksirketleri.com